کلمه کلیدی خود را وارد کنید

گیربکس تیکنر

در گیربکس تیکنر
نام سرمایه گذار:
-
تاریخ ارسال:
October 3, 2019
موقعیت:
استان زنجان
مقدار:
-
طراح:
ماشین سازان
درباره پرژوه

موتور گیربکس تیکنر

فرآیند بازیافت آب صنعتی موجود در پساب معادن و استفاده مجدد از آن همواره یکی از مهمترین نیازمندی های معادن کشورمان بوده و است لذا با توجه به کمبود آب های زیر سطحی و هزینه ای سرسام آور استحصال آب و نیز آلایندگی پساب صنعتی حاصل از شست و شوی محصولات تولیدی معادن استفاده از تیکنر امری اجتناب ناپذیر است.

گیربکس تیکنر

تیکنر ها حوضچه هایی هستند که عملیات ته نشینی یا جداسازی محلول از جامد در آن ها بر اساس نیروهای گرانش و گریز از مرکز انجام می گیرد، فاز زلال (سرریز) از بالای تیکنر و بخش دوغاب غلیظ شده از کف تیکنر (ته ریز) خارج می گردد. تیکنر ها انواع مختلفی دارند، از مهمترین آن ها می توان به تیکنر معمولی، تیکنر صفحه ای، تیکنر لاملا، تیکنر مخروطی، عمیق و تیکنر های نرخ بالا اشاره کرد.

 

گیربکس تمام اتوماتیک هیدرولیکی هوشمند تیکنر

گیربکس تیکنر از تیپ های زیادی برخوردار می باشد که شامل: گیربکس تیکنر شافت مستقیم، گیربکس تیکنر حلزونی و گیربکس تیکنر خورشیدی
گیربکس تیکنر دارای دور بسیار پایین یا نسبت تبدیل های بسیار بالا می باشد، گیربکس تیکنر باید نسبت به ابعاد و حجم تیکنردارای قابلیت تحمل گشتاورهای بالا باشد، از این رو گیربکس خورشیدی رجینا را میتوان یکی از مناسب ترین گیربکس تیکنر دانست به علت ظرفیت گشتاوری بسیار بالا، راندمان بالا و ظریب حرارتی و ظریب عملکرد مناسب و همچنین گیربکس خورشیدی رجیانا گیربکسی تخصصی برای تیکنر می باشد. گیربکس شافت مستقیم SEW به همراه خروجی فلنج نیز دارای کارایی زیادی در تجهیز تیکنر دارد.