Services

ماشین سازان معدن زنجان کیمیا  با ارائه خدمات طراحی و خدمات مشاوره‌ای به تاسیساتی که قبل از مرحله نصب تولیدکننده آن می‌باشند .
فرآیند طراحی یک کارخانه با دریافت نمونه فاضلاب از کارخانه شروع می‌شود . با تجزیه و تحلیل فاضلاب در محیط آزمایشگاه ، مطالعات آغاز می‌شوند و سپس داده‌های فنی به‌دست‌آمده در نتیجه آزمایش‌ها انجام‌شده در واحدهای آزمایشی به مناسب‌ترین پروژه در دفتر مهندسی تبدیل می‌شوند . بنابراین ، مناسب‌ترین ماشین‌آلات و تجهیزات برای پروژه انتخاب می‌شوند .

خدمات

امور مشتریان

شرکت ماشین سازان جایگاه مشتری را در رأس كلیه مفاهیم مستقر در شرکت قرارداده است .از این رو ماشین سازان با نگرش ویژه به امور مشتری مداری ، یك سیستم مجزا در ارتباط با فرآیند امور مشتریان ایجاد نموده است كه كلیه مشتریان محترم می توانند با برقراری تماس مستقیم با این واحد هر گونه انتقاد و پیشنهادی را از واحدهای مرتبط با فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارائه دهند. بدیهی است كه سرعت و دقت در ریشه یابی موضوعات مورد نظر مشتریان از وظایف اصلی این واحد به شمار می آید. شما می توانید از طریق تماس مستقیم با واحد امور مشتریان در تماس باشید.

خدمات پیش از فروش

شرکت ماشین سازان زنجان خدمات طراحی اولیه پروژه و خدمات مشاوره قبل از نصب ماشین آلات را ارائه می‌دهد . طی جلسات مشاوره ای و مشاهده مستندات اولیه و بررسی و امکان سنجی مورد نیاز مشتری واحد تحقیق و توسعه ماشین سازان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
گفتگو از طریق واتساپ
1
واحد فروش و پشتیبانی
سلام به ماشین سازان زنجان خوش آمدید.
هر سوال و اطلاعاتی درمورد محصولات و ساخت ماشین آلات و تجهیزات معدنی و مراحل سفارش داشته باشید.
در 24 ساعت و 7روز هفته آماده ارائه خدمت به شما هستیم.

واحد فروش و پشتیبانی
سوالی دارید؟